سخنان رهبری

این گزارش حاکی است، ایشان افزوده‌اند «امروز نه فقط ملّت‌های مسلمان که بسیاری از ملت‌های اروپا و آمریکا حقانیت شما را از بن دندان پذیرفته‌ اند. شما همین امروز هم پیروزید و با ادامه‌ این ایستادگی شرافتمندانه دشمن زبون و ضد بشر را باز هم بیشتر به ذلت و شکست خواهید کشاند.»

خبرگزاری فرانسه همچنین گزارش داد، آیت الله خامنه‌ای رهبرمعظم انقلاب اسلامی ایران گفتند که ملت‌ها با مردم و مجاهدان غزه‌اند و هر دولتی که بر خلاف این عمل کند فاصله خود و ملّتش را عمیق‌تر می‌کند و سرنوشت چنین دولت‌هایی معلوم است و با ادامه‌ این ایستادگی و مقاومت دشمن باز هم بیشتر به ذلت و شکست خواهید کشاند.

روزنامه‌های لبنانی الاخبار، السفیر و المستقبل نیز با انتخاب عنوانی برگرفته از سخنان رهبری به نقل از ایشان نوشتند: خیانتکاران عرب بدانند که سرنوشت آنان بهتر از یهودیان جنگ احزاب نخواهد بود.

بنابر این گزارش، آیت‌الله سیدعلی خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی خطاب به اسماعیل هنیه از پایدار نیروهای مبارز و اهالی غزه در قبال تجاوزات رژیم صهیونیستی تقدیر و تجلیل کرد.

ایشان این پایداری را یک پیروزی و افتخاری برای تمامی مسلمانان ارزیابی کردند و اعلام داشتند که با ادامه‌ این ایستادگی و مقاومت دشمن را باز هم بیشتر به ذلت و شکست خواهید کشاند.

سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران به ویژه آن بخش از سخنان ایشان که در آن سرنوشت خیانتکاران عرب را به خیانت یهودیان در جنگ احزاب توصیف کرده بودند، در رادیو و تلویزیون مصر و پایگاه‌های خبری "لبنان الآن" و "الاوال" نیز بازتاب داشت.

این پایگاه خبری به نقل از ایشان نوشت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب فرمودند: خیانتکاران عرب بدانند که سرنوشت آنان بهتر از یهودیان جنگ احزاب نخواهد بود.

/ 0 نظر / 21 بازدید